Jaki antywirus wybrać?

Dostęp do internetu jest wszechobecny. Każdy codziennie sprawdza maile, dokonuje zakupów w sieci, czy tez sprawdza stan swojego konta. Większość użytkowników stara się chronić swój komputer, a w konsekwencji siebie, przed oszustami, którzy mogą przejąć zapisane hasła i dostęp do często odwiedzanych aplikacji.0016
W przypadku domowych użytkowników niewiele osób wykorzystuje płatną wersję oprogramowania antywirusowego, która jest dużo bardziej wydajna.
Do wad bezpłatnego oprogramowania możemy zaliczyć między innymi duże obciążenie systemu. Mamy wówczas wrażenie, że komputer o wiele wolniej reaguje na nasze polecenia i praca trwa dłużej niż zwykle. Niektóre darmowe antywirusy są wręcz zbyteczne na naszym komputerze, gdyż mają bardzo słabe wsparcie producenta z powodu braku zatrudniania wystarczającej ilości wykwalifikowanego personelu w siedzibie firmy (brak funduszy z zakupu licencji przez użytkowników).
Użytkownicy komputerów firmowych narażeni są na większą ilość ataków z powodu wrażliwych danych, które posiadają. Jako produkt, który może w pełni zabezpieczyć takie systemy podamy WEBROOT. W odróżnieniu od produktów z darmową licencją gwarantuje pełne bezpieczeństwo, obciążenie systemu bliskie zeru oraz co ważne wsparcie techniczne w języku polskim na bardzo wysokim poziomie. Produkty WEBROOT przystosowane są do każdego oprogramowania komputera a także można je instalować na telefonach. Jest to szczególnie ważne w przypadku instalowania na nich klientów poczty firmowej czy też chmury, w której przechowywane są wszystkie dane chronione firmy. Dużą zaletą jest również to, że program nie generuje nieistotnych komunikatów, które zamiast pomagać przeszkadzają w pracy przed komputerem.

ZAMÓW ROZMOWĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ

×