Czy nasza oferta to także informatyczna pomoc incydentalna?

Virtline to firma, oferująca kompleksową obsługę teleinformatyczną zarówno małym, jak i średnim przedsiębiorstwom.

tumblr_nqx91iffxy1tubinno1_1280-1024x682W naszej ofercie znaleźć można wiele usług – zajmujemy się m.in. ochroną danych osobowych, wdrożeniami infrastruktury wirtualizacji oraz jej rozbudową i aktualizacją, tworzeniem infrastruktury IT, jej wdrożeniem i monitoringiem, a także szeroko pojętą opieką informatyczną, szkoleniami i usługami doradczymi, zarządzaniem sieciami, usługami z zakresu bezpieczeństwa IT dla firm oraz wdrożeniami certyfikatów ISO 27001.

Naszych partnerów staramy się objąć kompleksowym systemem usług, oferując im umowy dotyczące stałej, długoterminowej współpracy ( outsourcing informatyczny )  . Nie oznacza to jednak, że zamykamy się na potrzeby klientów, którzy potrzebują naszych usług w przypadku losowej, doraźnej potrzeby. W razie awarii na terenie Krakowa można wezwać naszego informatyka, który w ramach pomocy incydentalnej zajmie się każdym problemem: od zdiagnozowania i usunięcia usterki sprzętu po instalację nowego oprogramowania.

Nasze usługi świadczymy zarówno w siedzibie klienta, jak i poprzez łącza teleinformatyczne. Pomocą incydentalną zajmują się najwyższej klasy fachowcy – inżynierowie branży IT. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu. W razie kłopotów wystarczy zadzwonić pod numer 12 200 27 10 lub wysłać mejla na adres biuro@nullvirtline.com.

ZAMÓW ROZMOWĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ

×