Referencje

„Współpraca z firmą VIRTLINE pozwoliła nam na utworzenie bezpiecznej i wydajnej infrastruktury systemowej opartej na technologi wirtualizacji VMware a następnie przeprowadzenie procesu migracji naszego dotychczasowego środowiska. Ze względu na liczne oddziały księgarni „Dom Książki ” rozproszone po całym kraju, niezbędne stało się również utworzenie niezawodnego i szyfrowanego kanału transmisji danych poprzez budowę sieci VPN a także wdrożenie systemu monitoringu infrastruktury i usług przedsiębiorstwa. Ważnym aspektem dla naszej działalności jest zapewnienie wysokiej dostępności usług, dzięki mechanizmom SQL Mirroring oraz wprowadzeniu redundancji kluczowych serwerów Active Directory i Terminalowych stało się to możliwe. Kontynuacja współpracy zapewnia nam kompleksową obsługę informatyczną, zarządzanie systemami i środowiskiem sieciowym jak również bieżące wsparcie użytkowników.”

Członek Zarządu – Sorys Marcin Józef

„Jako PEC Geotermia Podhalańska S.A. jesteśmy firmą zajmująca się wytwarzaniem i dystrybucją energii. Z firmą VIRTLINE Sp. z o.o. podjęliśmy współpracę w celu zapewnienia należytego bezpieczeństwa w naszej firmie. Usługi jakie były nam świadczone to m.in.:
– audyt bezpieczeństwa informacji
– audyt sieci
– audyt serwerów
Audyty pozwoliły dogłębnie przeanalizować całość infrastruktury, by w przyszłości nie narażać firmy na straty z powodu wycieku danych czy też przerw w działaniu usług. Dla naszej firmy jest to niezwykle ważne dlatego zdecydowaliśmy się również na modernizację serwerowni realizowaną przez pracowników VIRTLINE oraz wdrożenie monitoringu IT, który na bieżąco informuje o awariach.
Wszystkie zlecone firmie VIRTLINE prace były wykonywane rzetelnie oraz w wyznaczonym terminie.
Powoduje to, że śmiało możemy polecić firmę VIRTLINE klientom dbającym o bezpieczeństwo danych i dynamiczny rozwój swojej firmy realizowany dzięki analizie błędów oraz wdrożeniu systemów zapewniających płynność działania usług.”

Prezes Zarządu – Czesław Ślimak

„Firma Handlowa Boss Computers rekomenduje firmę VIRTLINE Sp. z o.o., oceniając ją jako kompetentnego partnera, profesjonalnie podchodzącego do wszystkich realizowanych zleceń.
Z VIRTLINE współpracujemy od kilku miesięcy. W tym czasie zostały u nas wykonane audyty bezpieczeństwa informacji, serwerów oraz sieci wraz z opracowaniem jej topologii. Pozwoliło nam to zwiększyć bezpieczeństwo w firmie oraz dzięki wystawionym rekomendacjom zapobiec ewentualnym awariom i problemom.
W chwili obecnej VIRTLINE świadczy nam usługi outsourcingu IT i służy doradztwem i fachową pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów dotyczących funkcjonowania infrastruktury IT.
VIRTLINE możemy polecić każdej firmie potrzebującej wdrożenia systemów oraz usług jak również outsourcingu IT na wysokim poziomie.”

Właściciel – Andrzej Szymański

„Dzięki współpracy z VIRTLINE mamy pewność, iż nasze systemy są właściwie zabezpieczone przed zagrożeniami internetowymi oraz utratą danych naszych klientów. Zaawansowane rozwiązania wirtualizacji pozwalają nam ograniczyć koszty utrzymania i rozwoju infrastruktury serwerowej. Rekomendujemy VIRTLINE innym firmom jako solidnego partnera w biznesie.”

Dyrektor zarządzający – Piotr Musiał

„Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania logistyczne w transporcie ładunków współpracując z partnerami z całego świata. Zleciliśmy VIRTLINE Sp. z o.o. wdrożenie wirtualizacji naszych fizycznych serwerów, wdrożenie usługi Active Directory, oraz wykonanie audytu bezpieczeństwa systemów IT. Jesteśmy usatysfakcjonowani jakością usług tej firmy i będziemy kontynuować tą współpracę.”

Prezes – Tomasz Kwiatkowski

„Moja współpraca z VIRTLINE Sp. z o.o. to najszerzej rozumiany outsourcing IT. Obejmuje ona utworzenie i nadzór nad infrastrukturą teleinformatyczną oraz monitoring systemów. Usługi tej firmy charakteryzują się dużym profesjonalizmem i rzetelnością, w pełni je polecam.”

Właściciel – Konrad Rojkowicz

„Tworząc portal dostarczający informację o m. in. zamówieniach publicznych potrzebowałem wiarygodnego i odpowiedzialnego partnera w zakresie obsługi IT. Współpraca z Virtline Sp. z o.o. okazała się wyborem właściwym, wraz z rozwojem mojego projektu następuje jej rozszerzanie. Jestem pewny, że mogę na nich całkowicie polegać.”

Prezes – Marek Trzupek

„Wspólnicy JWMS Jakubowski Wiese Mazgaj Staszek radcowie prawni s.c. pragną wyrazić swoje zadowolenie z usług realizowanych przez spółkę VIRTLINE Sp. z o.o. Jesteśmy w trakcie współpracy, którą podjęliśmy w celu uzyskania usług outsourcingu IT. Wszystkie prace wykonywane są rzetelnie oraz ku naszemu zadowoleniu terminowo i bez zastrzeżeń. Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy z czystym sumieniem polecić usługi spółki VIRTLINE sp. z o.o.”

Prezes – Marcin Mazgaj

„Jako firma PJG Sp. z o.o. pragniemy wyrazić swoje zadowolenie z usług świadczonych przez firmę VIRTLINE Sp. z o.o. Firma ta współpracowała z nami wdrażając technologię, która umożliwia podłączenie zasobów naszych pamięci dyskowych do sieci komputerowej. Dzięki temu możemy mieć swobodny dostęp do naszych danych z różnych miejsc. By połączenia takie były bezpieczne należało również skonfigurować VPN, co również sprawnie zrobili pracownicy firmy.
VIRTLINE w dalszym ciągu świadczy nam usługi w formie pomocy doraźnej. Każda realizowana usługa wykonywana była terminowo i bez zastrzeżeń z zachowaniem staranności, przez co możemy śmiało polecić Virtline osobom poszukującym zaufanego partnera do współpracy”

Prezes – Janusz Zapał