Wdrożenie VoIP

Wdrożenie telefonii VoIP daje nieograniczone możliwości konfiguracji połączeń komunikacyjnych w firmie. Chociaż telefonia stacjonarna jest od lat stopniowo wypierana przez telefonię komórkową, w najbardziej nowoczesnych wydaniach ciągle ma bardzo wiele do zaoferowania.

VoIP jest nazywana potocznie telefonią internetową.

Wdrożenie centrali telefonicznej umożliwia firmie przekierowywać połączenia i organizować telekonferencje.

Wdrożenie centrali telefonicznych pozwala zastosować następujące funkcje w systemie kontaktowym firmy:

    • Przekierowania
    • Telekonferencje i wideokonferencje
    • IVR – możliwość wybierania tonowego pozycji z menu
    • Poczta głosowa

Oferowane przez nas rozwiązanie daje możliwość otrzymywania powiadomień na wskazany numer telefonu, które będzie pochodzić od zewnętrznego operatora telefonii VoIP.

Dużą zaletą telefonii internetowej jest możliwość korzystania z przypisanego numeru również poza firmą, np. podczas delegacji czy wykonywania pracy zdalnej.

Zapewniamy konfigurację łącza firmowego z serwerem Asterisk

Wdrożenia centrali VoIP wykonujemy przy wykorzystaniu oprogramowania Asterisk. Jest to bardzo popularny na świecie system telefonii VoIP i jednocześnie stanowi jedno z najlepiej rozwiniętych rozwiązań.

Jako projekt open source nie wiąże się z żadnymi opłatami licencyjnymi i daje olbrzymie możliwości w zakresie dostosowania do wymagań konkretnego odbiorcy.

Zapewniamy integrację centrali telefonicznej z Microsoft Outlook

Pracownicy firmy mogą łączyć się telefonicznie z poziomu aplikacji Outlook. Oprogramowanie pocztowe zostaje połączone z kontami pracowniczymi na poczcie elektronicznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zaoszczędzić nawet kilkanaście minut dziennie. Zamiast ręcznego wyszukiwania kontaktów w telefonie, połączenie wybierane jest z Microsoft Outlook. Dochodzi do niego za pomocą łączy internetowych.