Wdrożenia Centrali Telefonicznej

Wdrożenie centrali telefonicznej to gwarancja nowoczesnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Nasze rozwiązania dostosowane są do potrzeb biznesowych każdej skali działalności, oferując niezawodność, elastyczność i łatwość obsługi przy jednoczesnym obniżeniu kosztów operacyjnych.

Wdrożenie centrali telefonicznych typu VoIP

Wdrożenie telefonii VoIP daje nieograniczone możliwości konfiguracji połączeń komunikacyjnych w firmie. Chociaż telefonia stacjonarna jest od lat stopniowo wypierana przez telefonię komórkową, w najbardziej nowoczesnych wydaniach ciągle ma bardzo wiele do zaoferowania.

Wdrożenie centrali telefonicznych pozwala zastosować następujące funkcje w systemie kontaktowym firmy:

Przekierowania

Telekonferencje i wideokonferencje

IVR – możliwość wybierania tonowego pozycji z menu

Poczta głosowa

Oferowane przez nas rozwiązanie daje możliwość otrzymywania powiadomień na wskazany numer telefonu, które będzie pochodzić od zewnętrznego operatora telefonii VoIP.

Dużą zaletą telefonii internetowej jest możliwość korzystania z przypisanego numeru również poza firmą, np. podczas delegacji czy wykonywania pracy zdalnej.

Zapewniamy konfigurację łącza firmowego z serwerem Asterisk

Wdrożenia centrali VoIP wykonujemy przy wykorzystaniu oprogramowania Asterisk. Jest to bardzo popularny na świecie system telefonii VoIP i jednocześnie stanowi jedno z najlepiej rozwiniętych rozwiązań.

Jako projekt open source nie wiąże się z żadnymi opłatami licencyjnymi i daje olbrzymie możliwości w zakresie dostosowania do wymagań konkretnego odbiorcy.

Zapewniamy integrację centrali telefonicznej z Microsoft Outlook

Pracownicy firmy mogą łączyć się telefonicznie z poziomu aplikacji Outlook. Oprogramowanie pocztowe zostaje połączone z kontami pracowniczymi na poczcie elektronicznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zaoszczędzić nawet kilkanaście minut dziennie. Zamiast ręcznego wyszukiwania kontaktów w telefonie, połączenie wybierane jest z Microsoft Outlook. Dochodzi do niego za pomocą łączy internetowych.