Dane chronione


dane chronione

Certyfikat „Dane Chronione”

Pragniemy poinformować Państwa o możliwości weryfikacji usług naszej firmy przez niezależną Certyfikująca Jednostkę TUV NORD Polska. Współpracując z nami możecie Państwo potwierdzić w niezależny sposób wdrożone przez nas procedury i zasady przetwarzania informacji. Pozytywna weryfikacja efektów naszych prac przez Jednostkę TUV NORD Polska zakończy się przyznaniem Państwa firmie Certyfikatu i możliwością posługiwania się znakiem DANE CHRONIONE.

Testy penetracyjne a bezpieczeństwo IT

Oferujemy klientom kompleksowe przygotowanie ich przedsiębiorstwa do uzyskania profesjonalnego Certyfikatu i znaku DANE CHRONIONE. Prowadzone przez nas prace polegają na ocenie procesu zarządzania bezpieczeństwem wszelkich istotnych informacji w firmie. Zakres przeprowadzanej weryfikacji to m.in.:

  • bezpieczeństwo informacji,
  • bezpieczeństwo aplikacji,
  • ochrona danych osobowych,
  • testy penetracyjne wewnętrzne,
  • testy penetracyjne zewnętrzne,
  • testy socjotechniczne.

Virtline – wybierz sprawdzoną firmę!

Firma mogąca się poszczycić certyfikatem DANE CHRONIONE odnotowuje wiele korzyści, które podnoszą jej konkurencyjność na nierzadko przesyconym rynku. Możemy do nich zaliczyć m.in. minimalizację ryzyka wystąpienia incydentu bezpieczeństwa IT, potwierdzenie wiarygodności usługodawcy na rynku, czy też potwierdzenie spełniania coraz bardziej precyzyjnych wymagań w zakresie bezpieczeństwa przetwarzania informacji.

Skontaktuj się z nami

ZAMÓW ROZMOWĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ

×