Bezpieczeństwo

Rozwiązania informatyczne, które stały się najbardziej popularne w 2019 r.

Rozwiązania informatyczne, które stały się najbardziej popularne w 2019 r.

Najnowsze rozwiązania informatyczne w zakresie bezpieczeństwa cieszą się coraz większą popularnością. Świadomość użytkowników na temat zabezpieczeń zmieniła się. I to na lepsze. Migracja danych do chmury oraz korzystanie z bankowości elektronicznej są znakomitymi dowodami. Zwiększa się tym samym świadomość korzystania z profesjonalnych zabezpieczeń.

Jakie rozwiązania informatyczne były najbardziej popularne w 2019 r.?

Na podstawie zorganizowanego przez „IT Professional” plebiscytu na Produkt Roku 2019, wskazujemy najczęściej wybierane rozwiązania IT w obszarze bezpieczeństwa:

serwer APC Smart – UPS SRT 3000 VA

Serwer wolnostojący, dostosowany do zamontowania w szafie.

konsola LCD KVM – Aten CL 3800

Służy do zamontowania w szefie rackowej. Konsola zaopatrzona jest w podświetlany touchpad i klawiaturę wysuwaną niezależnie od wyświetlacza.

Fortinet Fortigate 500E

Firewall identyfikuje niepożądany ruch już na poziomie aplikacyjnym.

SonicWall Email Security 7000

Zapora sieciowa zabezpieczająca przed atakami, które są skierowane na pocztę elektroniczną dzięki modułom Email Protection, Email Antivirus, Encryption Services.

ESET Endpoint Security 7.1

Antywirus dla klientów biznesowych, który zapewnia antyspamową ochronę przed botami oraz kontroluje treści na stronie www.

Veeam ONE 9.5

Oprogramowanie służące do zarządzania backup’em, w tym do prowadzenia monitoringu środowiska oraz analizy szczelności systemu, w zgodzie z parametrami SLA.

QNAP Virtualization Station 3.2

Aplikacja dostępna jest na serwerach NAS i służy do wirtualizacji systemami Windows, Linux, Androi i Unix. Ułatwia proces importowania i eksportowania maszyn do wielu formatów.

Axence nVision 10.5

Oprogramowanie zawiera aż 6 modułów funkcjonalnych do prowadzenia monitoringu: Network, Inventory, Users, Helpdesk, Dataguard oraz modułu zbierającego statystyki aktywności użytkowników. Odpowiada za tworzenie serwisowych zgłoszeń, zapewnia wsparcie działu IT oraz chroni przed wyciekami informacji.

Wszystkie powyższe rozwiązania posiadamy w ofercie dla klientów biznesowych. Ekipę firmy Virtline cechuje wysoka skuteczność, kilkuletnie doświadczenie we wdrożeniach IT i profesjonalne podejście do klienta.