Obsługa informatyczna firmy

Kompleksowa obsługa informatyczna opiera się na zarządzaniu sieciami, serwerami i aplikacjami biznesowymi, które znajdują się w obrębie infrastruktury firmy. Oprócz sprawowania opieki nad obszarami wybranymi przez klienta, oferujemy również „pełny” outsourcing IT dla firm. Zajmujemy się konfiguracją oprogramowania, oferujemy wsparcie techniczne, pomagamy przy administracji stacjami roboczymi i nadawaniem uprawnień. Oferujemy również wdrażanie nowoczesnych rozwiązań IT i sprawowanie nad nimi profesjonalnej obsługi, m.in. w ramach monitoringu IT.

Powierzając naszym specjalistom opiekę nad infrastrukturą IT w firmie, zyskujesz gwarancję, że wszystkie prace dotyczące sieci i stacji roboczych będą prawidłowo wykonywane –weryfikowane i na bieżąco aktualizowane. Uzyskasz również gwarancję reakcji, którą zapewniamy w umowie SLA.

W ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm wykonujemy m.in.:

  • Administrację serwerami
  • Helpdesk IT – wsparcie dla użytkownika końcowego
  • Administrację siecią IT
  • Zarządzanie kopiami bezpieczeństwa.

Kompleksowa obsługa informatyczna dla firm - usługi projektowania, zarządzania i monitorowania infrastruktury IT.

Profesjonalna opieka informatyczna firmy

Dobra obsługa informatyczna firmy nie polega jedynie na reagowaniu na kryzys i problemy w zarządzaniu siecią IT. Outsourcing informatyczny traktujemy jako szereg działań ukierunkowanych na rozwój Twojej firmy przy użyciu nowoczesnych narzędzi IT.

Oprócz bieżących prac administracyjnych i wsparcia technicznego, w ramach opieki informatycznej wykonujemy następujące działania: